Menu

Politykowanie organizacyjne. Treść, proces, kontekst i efekty

Cechy produktu

  • ISBN 9788378754473 
  • Autor Monika Kulikowska-Pawlak 
  • Ilość stron 206 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Publikacja składa się z czterech znacznych rozdziałów. W rozdziale I przedstawiono konwencjonalną perspektywę traktującą przedsiębiorstwo jako system polityczny. O ile rozważania w rozdziale I odnosiły się do istoty i treści politykowania organizacyjnego, o tyle główną tezą rozdziału II jest twierdzenie, że politykowanie organizacyjne jest ważnym nośnikiem wydajności organizacyjnej przedsiębiorstwa.

W rozdziale III skoncentrowano sią na metodyce badań empirycznych, a także wymiarach politykowania organizacyjnego. Treścią rozdziału IV jest prezentacja związku podstawowego konstruktu – politykowania organizacyjnego z wydajnością organizacyjną przedsiębiorstwa, wyjaśnienia mediującej roli politykowania organizacyjnego, a także moderowania zależności politykowanie organizacyjne – efektywność organizacyjna przedsiębiorstwa przez otoczenie zadaniowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.