Menu

Ponadwymiarowy zasięg umysłu - Maksymilian Wójtowicz (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191685 
  • Autor Maksymilian Wójtowicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 70 
  • Rok wydania 2018 

Opis


„Ponadwymiarowy zasięg umysłu” to „list otwarty do społeczeństwa”. Zadaniem książki jest nie tylko objawienie światu odkryć, jakich w sferze duchowej dokonał Maksymilian Wójtowicz, ale pokazanie także drogi, jaką pokonał, żeby mogli na nią wkroczyć czytelnicy. Radzi najczęściej, aby zapisywać własne myśli, „gdyż nasz umysł skłonny jest do ich kasowania”. Zapisywanie pomaga uporać się ze swymi porażkami i traumami, by móc żyć prawdziwie i z pożytkiem dla siebie. Dzięki temu autor może dzisiaj przenikać w inny wymiar istnienia. „Po prostu pozostałem tym, kim za każdym razem być chciałem, czyli wielką siłą z ogromnymi zdolnościami i mocą przenikania. Teraz już pora wyłącznie na to, aby robić swoje, być tam, gdzie być chciałem i tam, gdzie potrafię się dostać.”
Po pokonaniu wszystkich trudności „siła śmiertelności uległa oddaleniu”. Dzisiaj „nic mnie już nie załamie i nie przestraszy” - deklaruje autor.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.