Menu

Pora na miłość

Cechy produktu

  • ISBN 9788381940498 
  • Autor Malwina Ferenz 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jest taki stan ducha, który nie ma ani wieku ani adekwatnych miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia, że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość. Zdawałoby się, że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami, świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową.

Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze. Wśród uroczych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet. Magda traci pracę, kończy czterdziestkę i kolejny słoik nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery, w trakcie gdy jej teściowa unosi modły o wnuka.

Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach, a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo, doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki. Niespodziewany punkt zwrotny w życiu każdej z nich powoduje, że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie.

Bo gdy los mówi „sprawdzam”, przychodzi czas na decyzje, które będą posiadać swoje konsekwencje. Czy wybiorą optymalnie? Czy wybrną z tego zwycięsko? Czy zdadzą egzamin?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.