Menu

Poradnik Konkursowicza - Zbigniew Trzcionkowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000401 
  • Autor Zbigniew Trzcionkowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 80 
  • Rok wydania 2013 
  • Tematyka biznes i ekonomia 

Opis

"
genialna wiadomość dla ludzi biorących udział w różnego rodzaju konkursach i loteriach. Pewnie mnóstwo razy zadawali sobie pytania: 'Dlaczego nie wygrałem?', 'Co takiego wiedzą tzw. Zawodowi gracze, że co chwilę wygrywają?' Aż w końcu znalazł się gracz, który postanowił się podzielić swoim 8 letnim doświadczeniem w tej nietypowej dziedzinie.
Zbigniew Trzcionkowski w swym ""Poradniku Konkursowicza"" dzieli się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem, demonstrując poszczególne warianty konkursów i loterii. Książka pozostała napisana prostym językiem, przez praktyka, dzięki czemu bez lania wody posiada dokładnie to, co trzeba wiedzieć, by zacząć wygrywać. Autor na przykładach prezentuje w jakie konkursy warto grać, a w jakie niekoniecznie. Oprócz wad i zalet nie zabrakło opisu sposobów i sposobików użytkowanych przez graczy.

Poradnik Konkursowicza odsłania również ciemniejsze strony tego światka, dzięki temu świeżo upieczony konkursomaniak nie będzie tracił czasu i zasobów na coś, co jest z góry skazane na porażkę. W osobnym rozdziale pokazano gdzie i jak szukać nowych konkursów. Autor pamiętał też, aby poruszyć takie tematy jak podatki przy sprzedaży nagród, problemy ze spamem i plagiatami, a choćby właściwe podejście psychologiczne.
"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.