Menu

Poranki na Miodowej 1

Cechy produktu

  • ISBN 9788366517769 
  • Autor Joanna Szarańska 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 376 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Joanna Szarańska zaprasza na Miodową. Autorka bestsellerowych Czterech płatków śniegu powraca z całkowitą emocji i wzruszeń nową serią obyczajową. Małgorzacie udało się zapomnieć o przeszłości. Wiedzie szczęśliwe życie, jest zadowolona z kariery zawodowej i związku z Robertem.

do czasu, aż pewnego dnia dostaje list w błękitnej kopercie. Kto dziś jeszcze pisze listy? Małgorzata zna tylko jedną taką osobę, lecz wolałaby wymazać ją z pamięci. Jednak informacja, którą skrywa błękitna koperta skłania ją do powrotu na Miodową.

Do domu pełnego wspomnień. W starej księgarni, gdzie półki uginają się od książek, a kraciasty fotel kusi swą miękkością, Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny. Jak na powrót Małgorzaty zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? Czy niewątpliwie jej związek jest udany? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny?Przekonaj się sama!

Do zobaczenia na Miodowej!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.