Menu

Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi - Brian Tracy, Ron Arden (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380873452 
  • Autor Arden Ron|Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 136 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Niezależnie od posiadanych poprzez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy tylko od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej parametry, przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku, a sam się przekonasz, do czego jesteś zdolny!
Ta książka jest nadzieją dla wszystkich, którzy uważają, iż brak im „tego czegoś" w kontaktach z innymi.
W Potędze osobistego uroku przedstawiono sprawdzone, przystępne do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu, wkrótce otworzą się przed tobą drzwi, o których uchyleniu choćby nie śniłeś, a ty będziesz dostawał to, czego pragniesz – za każdym razem.
Jaka jest najważniejsza cecha charakteru, której potrzebujemy, gdy chcemy sobie kogoś zjednać, czy to w życiu zawodowym, czy osobistym?
To urok osobisty – umiejętność stworzenia specjalnej więzi z każdą osobą i sprawienia, iż poczuje się ona w naszym towarzystwie jak ktoś naprawdę nieszablonowy.
Być może myślisz, że z urokiem osobistym trzeba się „urodzić", ale jest on czymś, czego można się nauczyć, choćby jeśli niektórzy zostali nim naturalnie obdarzeni.
Brian Tracy i Ron Arden – autorytety w dziedzinie sukcesu osobistego i zawodowego – pomogli tysiącom ludzi osiągnąć rzeczy, o których ci nawet nie śmieli marzyć: obfitość, karierę, udane związki i jeszcze więcej – wszystko to, co możemy zyskać dzięki urokowi osobistemu. W tym fantastycznym poradniku Tracy i Arden odkrywają przed nami tajemnice uroku osobistego i pokazują, co sami możemy zrobić, aby stać się bardziej czarujący – w jednej chwili!
W Potędze osobistego uroku odszukasz szczegółowe objaśnienia, jak najbardziej czarujący ludzie ulepszyli swoje umiejętności, od prowadzenia rozmów z klientami po wejście na głębsze stopnie empatii dla swych przyjaciół i bliskich oraz zrozumienia ich. Odszukasz tu solidne metody, które należy użyć, żeby oczarować i mężczyznę, i kobietę.

ISBN: 9788380873452
Kod paskowy: 9788380873452
Autorzy: Tracy Brian, Arden Ron
Kod wydawcy: 30294
Format: 15.7x23.6
Głębokość (mm): 9
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.