Menu

Praktyki na Starym Mieście w Lublinie Czyli jak to jest na archeologii

Cechy produktu

  • ISBN 9788363548193 
  • Autor Tomasz Zackiewicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Rok wydania 2012 
  • Tematyka biografie i pamiętniki, literatura faktu 

Opis

W swej obecnej książce Autor opisuje praktyki archeologiczne, które odbywał podczas studiów w Polsce, w mieście Lublinie. Czytelnik, nie tylko ten zainteresowany archeologią, wyszuka w niej niemało interesujących przygód młodego studenta,zwykle refleksje i spostrzeżenia dotyczące historii i archeologii.

Jak sam Tomasz Zackiewicz pisze:Mówiąc o studiach mamy na myśli sporo skojarzeń, z których niedużo zespaja się z nauką, czyli tym, co powinno w głównej mierze robić się w tym czasie. Bowiem jak typowo praktyka nie idzie w parze z teorią. Zwłaszcza, gdy ma się do czynienia z nieokiełzaną młodością, której to rosną skrzydła. I chciałoby się pofrunąć ku swojemu przeznaczeniu, aby wyrwać się z wyświechtanej codzienności.


Tomasz Zackiewicz - autor istotnie poczytnych za granicą książek o tematyce archeologiczno-historycznej i artykułów naukowych, nad wyraz modnych w Niemczech. Jego anglojęzyczne publikacje stanowią cenny materiał edukacyjny zarówno dla naukowców jak i pasjonatów i cieszą się niesłabnącą popularnością. Przykładowe tytuły to: My Tips for Men About Women, For Men Only, LABOUR CAMP FOR IMMIGRANTS IN GREAT BRITAIN -- A True Story, The Publishing Experiment, Robert M. Fletcher's Scams, Part One, Robert M. Fletcher's Scams, Part Two, Robert M. Fletcher's Scams, Part Three, Robert M. Fletcher's Scams, Part Four, Stephen Bathory's Financial Contribution to War Expenses (1576 - 1586), The Duke of Masovians, The Federation (Slavic Stories).


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.