Menu

Prawdy. Człowiek z blizną. Tom 1 - Janusz Kamil Gajdemski (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380837904 
  • Autor Janusz Kamil Gajdemski 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 488 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Czy kiedy dusza cierpi od zranień, lekarstwem zawsze jest miłość?

Młody mąż, przyszły ojciec i początkujący, zdolny powieściopisarz wiedzie spokojne życie. Wszystko odmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, w chwili gdy odbiera telefon ze szpitala, który zmienia życie całej jego rodziny.


Janek siedział na sofie, trzymając na kolanach swą debiutancką powieść. Już tysiące ludzi miały ją w swych domach i podobnie jak on dzisiaj, czytały ją, strona po stronie, chcąc poznać zakończenie. Niektórzy szczęśliwcy robili to powoli, nie chcąc zbyt błyskawicznie zjeść dania, które najwidoczniej im smakowało. Patrzył na okładkę. To na pewno mój pokaźny sukces, myślał. A czym jest to, co dzisiaj robię? To koniec. Definitywny koniec. Zamknięcie pewnego etapu życia. Odkreślenie go grubą, czarną kreską od tego, co czeka na mnie w przyszłości. Czy to tylko komfortowa wymówka – próba uciszenia sumienia, które wrzeszczy teraz z całych sił? Jeśli tak, to jest to bardzo nieudana próba.
Myślał o tych, których dzisiaj przy nim nie ma – o Samancie i Kamilku. To oni powinni tu być. Nic nie jest jednak tak, jak powinno. Janek zacisnął zęby.

Janusz Kamil Gajdemski (ur. 1993) - powieściopisarz, poeta i autor tekstów piosenek. "Człowiek z blizną", otwierający trylogię "Prawdy", jest jego debiutancką powieścią. Wcześniej ukazał się tomik "Amour". Prywatnie interesuje się psychologią i historią współczesną. W przygotowaniu są już jego kolejne powieści: "Trzy miesiące to dwadzieścia godzin", "Powrót do przeszłości", będący kontynuacją "Człowieka z blizną", i "I help.pl

ISBN: 9788380837904
Kod paskowy: 9788380837904
Autorzy: Gajdemski Janusz Kamil
Kod wydawcy: 31464
liczba stron: 488
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 40
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.