Menu

Prawo handlowe. Wydanie 20

Cechy produktu

  • ISBN 9788381591744 
  • Autor Paulina Falkowska 
  • Wydawnictwo Poligraf 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2019 

Opis

To nie jest przewodnik po kolejnej tropikalnej wysepce, gdzie są tylko plaże i kokosy, to jest książka o "perle Oceanu Indyjskiego"; unikatowej ojczyźnie jeszcze bardziej nieszablonowego ptaka dodo. Wysepce o powierzchni obszerniejszego polskiego powiatu, pełnej niespodziewanek i ukrytych skarbów, zazdrośnie strzeżonych poprzez nielicznych spadkobierców kolonialnego dziedzictwa. Niezwykłe doświadczenie kulturowe i kulinarne, destynacja wakacyjna z najkorzystniejszymi hotelami na świecie.
W przewodniku Czytelnik odnajdzie obfity rozdział poświęcony funkcjonalnej części podróży: od danych, jak zaplanować niezapomniane wakacje, poprzez staranne opisy bazy hotelowej i gastronomicznej, propozycję atrakcji i wycieczek z oceną i podziałem na regiony, aż do szczegółowej listy {pomocn|przydatn)ych wskazówek oraz plusów i minusów wakacji na rajskiej wyspie.
Paulina Falkowska, Warszawianka z urodzenia i "Włoszka" z adopcji. Pasjonatka turystyki, miłośniczka wysp Oceanu Indyjskiego i wyspiarskiego stylu życia. Autorka jedynego polskojęzycznego przewodnika po Seszelach. Ma misję pisania po polsku i specjalnie dla polskiego turysty o pięknych, ale mało dostępnych dla Polaków miejscach. Doradca w branży turystycznej i sommelier. Mieszka pod Turynem z mężem Włochem i "półkrwi" synem i córką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.