Menu

Prawo rzymskie a współczesność

Cechy produktu

  • ISBN 9788366265318 
  • Autor Henryk Kupiszewski 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 318 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Nowa edycja popularnej książki profesora Henryka Kupiszewskiego Profesor Henryk Kupiszewski jest autorem konwencjonalnej już pozycji wydanej po raz pierwszy w 1988 r. Książka właściwie nigdy nie wyszła z rąk czytelników: trzeba było ją wznowić, gdyż nakład dawno się wyczerpał, a egzemplarze biblioteczne były tak sfatygowane, iż utrudniało to lekturę.Nowa edycja po 25 latach stanowi więc niewątpliwą gratkę dla wszystkich, którym bliska jest postać profesora i którzy chcieliby zrozumieć, co zdarzyło się w nauce i nauczaniu prawa rzymskiego w ostatnim ćwierćwieczu.

Mimo upływu czasu, pozycja wciąż pozostaje źródłem inspiracji i olśniewa wielowątkowością. "Prawo rzymskie a współczesność", czyli konwencjonalna pozycja na Twojej półceNowa edycja została zredagowana poprzez uczniów profesora: Tomasza Giaro i Franciszka Longchamps de Bériera.

Starali się oni jak najwierniej utrzymać zgodność z oryginałem. Aby jednak ułatwić czytelnikowi zrozumienie tekstu, umieścili m.in. Przypisy u dołu stron i dodali tłumaczenia w wybranych miejscach. Sięgnij po książkę i przekonaj się, że historia prawa jest wciąż bliska teraźniejszości.

"Prawo rzymskie a współczesność" to książka dla Ciebie, jeżeli: chcesz zapoznać się z klasycznym dziełem z zakresu prawa rzymskiego; kolekcjonujesz najważniejsze publikacje z dziedziny prawoznawstwa; interesujesz się prawem rzymskim, prawoznawstwem i jego ciągłością w czasie; było Ci trudno zrozumieć niektóre fragmenty oryginalnego wydania książki "Prawo rzymskie a współczesność" – nowa edycja została przejrzana pod tym kątem i uzupełniona.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.