Menu

Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy (e-book) - Donata Hermann-Marciniak (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378048008 
  • Autor Donata Hermann-Marciniak 
  • Wydawnictwo ODDK 
  • Ilość stron 241 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat urlopów pracowniczych i innych zwolnień od pracy. Szczegółowo omówiono tu podstawy prawne, zasady udzielania, rozmiary, prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy i kwestie specyficzne dotyczące takich urlopów, jak: - urlop wypoczynkowy i dodatkowy urlop wypoczynkowy, - urlop darmowy, - urlop okolicznościowy, - urlop szkoleniowy, - urlop macierzyński, rodzicielski, ojcowski i wychowawczy, - pozostałe zwolnienia od pracy.Większość zagadnień została przedstawiona na przykładach realnych sytuacji pracowniczych, z którymi odbiorca tej publikacji może spotkać się w swej pracy zawodowej.

W tekście zawarto dodatkowo przykładowe zapisy, gotowe do zastosowania w oświadczeniach, wnioskach oraz innych pismach kadrowych.dostępny język oraz przywołane w publikacji orzecznictwo sądowe i stanowiska MRPiPS w dodatku pomagają zrozumieć omawiane zagadnienia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.