Menu

Produkty substytucyjne w portfelu aktywów i pasywów banku komercyjnego

Cechy produktu

  • ISBN 9788372466976 
  • Autor Joanna Cichorska 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Pracę podzielono na sześć rozdziałów. W pierwszym przedstawiono ewolucję form aktywności banków na rynku finansowym, będącą efektem przeobrażeń zachodzących na rynku finansowym równocześniew zakresie produktów, jak i sposobów świadczenia usług.

Istotę zarządzania aktywami i pasywami bankowymi w kontekście realizacji celów banku komercyjnego zaprezentowano w rozdziale drugim. W rozdziale trzecim zaprezentowano produktyw strategii banku komercyjnego.

klasyczne i innowacyjne produkty bankowe zostały opisane w rozdziale czwartym.W rozdziale piątym pojęcie substytucyjności produktów bankowych zostało przedstawione z punktu widzenia klienta, dokonującego wyboru najkorzystniejszej spomiędzy skierowanych do niego ofert.

Ostatni, szósty rozdział ma charakter podsumowujący i dotyczy oceny sprawności produktów substytucyjnych z punktu widzenia banku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.