Menu

Profesor Wilczur - Tadeusz Dołęga-Mostowicz (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726235401 
  • Autor Tadeusz Dołęga-Mostowicz 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 420 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Utrata pamięci staje się początkiem nowego życia. Gdy tylko Profesor Wilczur przypomina sobie własne życie, decyduje się na powrót do swojej kliniki. Na nowo usiłuje odzyskać autorytet i szacunek. To skomplikowane, kiedy ludzie w jego otoczeniu pochłonięci są rozgrywaniem przeciwko niemu intryg.

Zwłaszcza, gdy robi to ktoś tak bliski jak jego zastępca – dopasowaniecki. Jednak Profesor Wilczur jako chirurg altruista jest wierny swoim ideałom. Najmocniej zaś wierny jest swej ukochanej Łucji Pańskiej…„Profesor Wilczur” to drugi tom dwutomowego procesu „Znachor”, opowiadający o losach chirurga Profesora Wilczura.

Poświęcony misji ratowania świata lekarz ucieka przed wielkomiejskimi intrygami na wieś. Dla zdrowia pacjentów jest gotów narazić własne życie i tak także się staje… Los bywa jednak przewrotny. Okazuje się, iż ci, którzy chcieli mu zaszkodzić, sami będą potrzebować jego pomocy.

Tomasz Dołęga-Mostowicz oferuje więc historię o tym, jak być przyzwoitym człowiekiem w każdej sytuacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.