Menu

Propozycje zadań, ćwiczeń i gier w nauce języka angielskiego. Poradnik dla nauczycieli - Poziom Elementary - Karolina Jekiełek

Cechy produktu

  • ISBN 9788363435011 
  • Autor Karolina Jekiełek 
  • Wydawnictwo Eprofess 
  • Ilość stron 180 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Każdy nauczyciel odnosi sukcesy i porażki choćby z najlepszym podręcznikiem.

Każdy uczeń jest inny, każdy uczeń uczy się w inny sposób, każdy choć na chwilę potrzebuje przerwy od charakterystycznej lekcji. Każda grupa jest inna, zna inne struktury gramatyczne i słownictwo. To właśnie zadaniem nauczyciela jest regulowanie dodatkowych zadań pod ich umiejętności.

Celem książki jest pokazanie jak ważne na rynku pracy, na ogół dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego, jest posługiwanie się swoją kreatywnością, w celu utrwalania wiadomości i dostępności przekazywanej wiedzy.

Książka jest zbiorem pomysłów na poziomie elementarym. Posiada porady i przykłady zadań na lekcje gramatyczne oraz bogaty pakiet zdań do tłumaczenia, który na poziomie podstawowym pozwala utrwalić różnice między składnią polską a angielską.

Oprócz tego, książka pokazuje narzędzia i strony internetowe, które można zastosować przy tworzeniu własnych materiałów edukacyjnych,, a także w jaki sposób, sprawić żeby lekcja i materiały nie były wyłącznie „stacjonarne”też dało się je zamieścić w Internecie.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.