Menu

Proza życia w realu

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000210 
  • Autor Artur Artecki 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 311 
  • Rok wydania 2013 

Opis


"Proza Życia w Realu" to książka dla ambitnych czytelników, nie bojących się stanąć w szranki z prawdziwą rzeczywistością. Taką bowiem prezentuje Autor Artur Artecki, dla którego pisanie to zdecydowanie coś więcej niż wyłącznie zwykła twórczość. To sposób na życie, ulga dla serca i ducha.

Upust swym emocjom daje on w 63 pogrupowanych tekstach, z których każdy odzwierciedla jakiś aspekt ludzkiej egzystencji. W książce mowa jest jednocześnie o polityce, bezpieczeństwie, prawach człowieka, jak i o religijności, obyczajności, samorealizacji, czy mentalności. Bogaty wachlarz tematyczny to jednak nie wszystko. Na uwagę zasługuje również sposób prezentowania poszczególnych treści. W książce bowiem nie brak ocen i komentarzy, które wsparte odpowiednimi przykładami z życia osobistego, pozwalają Autorowi zająć stanowisko w potężnej sprawie i zarazem potwierdzić adekwatność stawianych tez. Propozycje autora dotyczące rozwiązania niektórych problemów mogą budzić sprzeciw i zdumienie, lecz celowość tego zamiaru zdaje się potwierdzać fakt, że ostatnie słowo w gruncie rzeczy za każdym razem należy do czytelnika. Poczyniony zabieg ma na celu jedynie skłonić go do głębszej refleksji nad rzeczywistością, w której żyje. Jest to wyjątkowo pokaźne w czasach prędkich przemian społecznych i w głównej mierze nie do końca przemyślanego parcia do przodu.

Autor książki pt. ""Proza Życia w Realu"" to urodzony w 1958 roku w Białej Podlaskiej były wojskowy, któremu bogate spektrum zainteresowań i umiejętności pisarskich pozwoliło sięgnąć po pióro. Jako szczęśliwy mąż i ojciec poszukuje spełnienia w dodatku na płaszczyźnie literackiej. Czyni to z dużym powodzeniem, ponieważ twórczość ta spotyka się z wielkim zachwytm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.