Menu

Prywatne śledztwo Agaty Brok. Tom 3. Strata

Cechy produktu

  • ISBN 9788381466141 
  • Autor Iwona Wilmowska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 

Opis

Trzeci tom serii „Prywatne śledztwo Agaty Brok”.Wartka akcja serii książek „Prywatne śledztwo Agaty Brok” osadzona jest we współczesnej Warszawie, dotyczy zwykłych ludzi z najbliższego sąsiedztwa, a toczące się wydarzenia opisywane są ze sporą dawką humoru.W tomie trzecim w życiu prawidłowo już znanej nam pary, Agaty i Kermita, pojawia się mnóstwo nowego – młodzi przeprowadzają się na przedmieścia Warszawy.

Pewnego poranka Agata natrafia na zbiegowisko: to lokalny pijaczek zamarzł w śniegu. Agata zaczyna przyglądać się tej sprawie i okazuje się, że nie był to zwykły wypadek. Jednak czy Agata powinna prowadzić śledztwo na własną rękę, skoro w jej życiu szykują się kluczowe zmiany?Kolejny tom kolekcji „Prywatne śledztwo Agaty Brok”, stanowi kontynuację książek „Nikt nie słucha starych ludzi” i „Gwiaździsta noc”, choć znajomość poprzednich części nie jest niezbędna, aby się w niej rozsmakować.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.