Menu

Przedsiębiorczość i zarządzanie w małej i średniej firmie - Renata Lisowska, Jarosław Ropęga

Cechy produktu

  • ISBN 9788380881358 
  • Autor Renata Lisowska, Jarosław Ropęga 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 
  • Ilość stron 685 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Książka pokazuje wiedzę na temat zasobów koniecznych do powstania nowych firm, ich wzrostu i rozwoju. Jej widoczną zaletą jest odwoływanie się jednocześnie do teorii, jak i praktyki gospodarczej. W poszczególnych rozdziałach daje się zauważyć logiczne ustrukturyzowanie treści, obejmujące: wprowadzenie, definiowanie pojęć i przyjmowanie klasyfikacji, odwołania do aktualnego stanu badań i przykłady użyteczne. Rozważania są podsumowywane ćwiczeniami i/albo pytaniami kontrolnymi. Taka struktura doskonale odpowiada wymogom nowoczesnego podręcznika.

Publikacja podkreśla się na tle innych m.in. Całościowym ujęciem zagadnień związanych z przedsiębiorczością, a także zarządzaniem minimalnymi i średnimi firmami. Może służyć jednocześnie jako podręcznik akademicki (na kierunkach studiów związanych z naukami o zarządzaniu, ekonomią czy finansami), jak i źródło wiedzy dla praktyków na temat rozpoczynania, a także kontynuowania działalności gospodarczej oraz kształtowania postaw przedsiębiorczych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.