Menu

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP

Cechy produktu

  • ISBN 9788328300422 
  • Autor Richard Bandler;Alessio Roberti;Owen Fitzpatrick 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Rok wydania 2014 

Opis

doskonałe i użyteczne warsztaty w formie książki. Paul McKenna Zaprogramuj wielką zmianę w swym życiu Czujesz, że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić ekspresowo i efektywnie? Jeśli lubisz działać aktywnie i sprawnie, wybierz programowanie neurolingwistyczne!

Na temat NLP napisano już setki książek, ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii znajdziesz tu czystą praktykę, narzędzia i scenariusze do wykorzystania od zaraz. W trakcie czytania będziesz posiadać wrażenie energicznego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez samego mistrza Richarda Bandlera.

To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie, które pozwoli Ci na wydajną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo krótkim czasie. Klasyczna psychologia koncentruje się bardzo nieraz na przyczynach problemów, z którymi się zmagamy.

NLP natomiast idzie o krok dalej i demonstruje, w jaki sposób możesz się zmienić tu i dzisiaj, aby zacząć żyć tak, jak za każdym razem chciałeś. Dr Richard Bandler jest jednym z pionierów NLP. Jest także matematykiem, filozofem, nauczycielem, artystą i kompozytorem.

Napisał mnóstwo książek na temat przemiany osobistej, stworzyłmnóstwo materiałów audio i wideo dotyczących tego zagadnienia. Jego działalność na zawsze odmieniła oblicze terapii i edukacji. Alessio Roberti pełni funkcję dyrektora międzynarodowego ds.

coachingu biznesowego Society of NLP, największej organizacji NLP na świecie. Jest licencjonowanym Masterem NLP. Dotychczas miał okazję pracować jako trener z ponad 60 tysiącami osób. Owen Fitzpatrick jest międzynarodowym prelegentem i psychologiem.

Regularnie wygłasza wykłady i prowadzi szkolenia biznesowe poświęcone charyzmie i motywacji. Pracuje jeszcze jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta, jest współzałożycielem Irish Institute of NLP.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.