Menu

Przekształcanie spółek. Praktyczny poradnik z wzorami dokumentów (e-book z suplementem elektronicznym) - Michał Koralewski (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378045922 
  • Autor Michał Koralewski 
  • Wydawnictwo ODDK 
  • Ilość stron 204 
  • Rok wydania 2019 

Opis

ergonomiczny poradnik wyjaśniający wszystkie najważniejsze procedury związane z przekształceniem spółek osobowych, kapitałowych i cywilnych. W publikacji, z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych rodzajów spółek, omówiono m.in.: - typy przekształceń - ogólne zasady przekształcenia - ograniczenia podmiotowe i przedmiotowe - zasadę kontynuacji - plan przekształcenia z załącznikami - prawa wspólników związane z przekształceniem - uchwałę o przekształceniu - umowę, statut spółki przekształconej - rozliczenie się z ustępującymi wspólnikami - wniosek o wpis przekształcenia i ogłoszenie o przekształceniu - postępowanie przed sądem rejestrowym.w dodatku w książce zawarto wzory {pomocn|przydatn)ych w procesie przekształceniowym dokumentów oraz wniosków do KRS – także w wersji edytowalnej w suplemencie elektronicznym dołączonym do publikacji.

Plik suplementu można pobrać przez Internet, postępując zgodnie z instrukcją zamieszczoną w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.