Menu

Przemoc ulicy

Cechy produktu

  • ISBN 9788365904737 
  • Autor Antoni Langer 
  • Wydawnictwo Ender 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Antoni Langer jest nieprzewidywalny i niepokojący. I dobrze. Książka Langera definiuje i wyznacza standardy powieści policyjnej nowego typu, powieści napisanej z polotem i pasją oraz dogłębną znajomością procedur, uzbrojenia i realiów pracy polskiej policji.

Langer ucieka od biało-czarnych postaci i jednoznacznych rozstrzygnięć, czyniąc fabułę tyleż wciągającą, co wymagającą – zrozumienia i refleksji, których tak wyjątkowo dziś brakuje, nie tylko autorom powieści.dr Karolina Wojtasik Polskie Towarzystwo Bezpieczeństwa NarodowegoNa Dolnym Śląsku dochodzi do serii napadów z bronią w ręku.

Młody policjant ginie, usiłując powstrzymać jeden z nich. Pozornie proste śledztwo przeplata się z wojną w przestępczym półświatku, zmierzając do zaskakującego finału.Pełna akcji powieść osadzona w uniwersum znanym z poprzednich powieści Langera.

Znani czytelnikom bohaterowie spotykają nowych i wspólnie zmagają się z przeciwnikiem i swoimi demonami z przeszłości.Piszący pod pseudonimem Antoni Langer autor, od lat zgłębiający zagadki na styku polityki, wojska, służb specjalnych i terroryzmu, prezentuje nowycykl policyjny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.