Menu

Przestań odwlekać i zacznij działać! - Bartłomiej Popiel

Cechy produktu

  • ISBN 9788377017814 
  • Autor Bartłomiej Popiel 
  • Wydawnictwo Złote myśli 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2013 

Opis

3 godziny trwało odwlekanie napisania tego tekstu......który ostatecznie powstał w niecałą godzinę.Jest tak niedługi, iż przeczytasz go w 5 minut. Nie odkładaj tego na później.niewiele tego, żeby pomóc Ci uporać się odwlekaniem, zabierzemy Ci zaraz wszystkie wymówki.

Tekst będzie krótki i konkretny, bo jaki sens ma pisanie długiego tekstu, jeśli to ma być dla Ciebie główna wymówka, żeby odłożyć przeczytanie go na później?Nie masz czasu? Zaraz się dowiesz dlaczego.lubisz odwlekać? Obok tej książki nie przejdziesz obojętnie.

Też zaraz się dowiesz dlaczego.Dowiesz się też, ile kosztuje Cię odwlekanie.często na "psychiczne przygotowania" do jakiegoś zadania poświęcamy istotnie więcej czasu aniżeli na konkretne wykonanie tego zadania.

Absurd, prawda? Niestety prokrastynacja, czyli inaczej odkładanie rzeczy na później, to problem wielu ludzi. Niektórzy jednak nauczyli się sobie z tym radzić.Bartek Popiel napisał tę książkę w 22,5 godziny.

W ciągu kilku dni. Po prostu usiadł i napisał. Wie, jak wydajnie wykorzystywać czas, rozbrajać wszelkie wymówki i skoncentrować się na zadaniu.Książka ma niewiele ponad 100 stron i jest istotnie potężna.

Inaczej w ogóle byś jej nie przeczytał, odkładając to na później, jak to nieraz się dzieje z 300-stronicowymi tomami, prawda?Tutaj chodzi o efekt, by coś w końcu się zmieniło. Pod warunkiem że tak naprawdę tego chcesz, bo może jest Ci należycie w aktualnej sytuacji? ale chyba nie czytałbyś wówczas tego tekstu.I niech Ci nawet przez myśl nie przechodzi dzisiaj: "Ale ja nie mam dzisiaj czasu".Brak czasu to najgroźniejsza wymówka powodująca nieustanne odwlekanie.Brak czasu powstaje wówczas, gdy swój czas poświęcasz na realizację rzeczy mało pokaźnych, które nie posiadają pokaźniejszego wpływu na Twój rozwój i efekty, jakie osiągasz.

Angażując się w rzeczy niedużo istotne, masz bowiem świetną wymówkę, żeby odkładać na później rzeczy trudniejsze,pokaźnie ważniejsze. W wyniku czego gonisz bezustannie swój ogon, narastają stres i frustracja.

Można to zmienić.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.