Menu

Przestępczość teleinformatyczna 2017 - Jerzy Kosiński (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374626392 
  • Wydawnictwo Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 
  • Ilość stron 404 
  • Rok wydania 2018 

Opis

W monografii skatalogowano 29 rozdziałów. Część z nich jest rozwinięciem i uszczegółowieniem wystąpień z konferencji TAPT-20. Nierozłączną częścią monografii są także rozdziały, które powstały z myślą o czytelnikach zainteresowanych cyberprzestępczością, lecz związane były z innymi jej objawami, niż poruszane na konferencji TAPT-20 — naruszeniami praw własności intelektualnej, przestępczością przeciwko systemom bankowym oraz cyberprzemocą.

obszerne zróżnicowanie tematyczne monografii świadczy o szerokim zakresie pojęcia cyberprzestępczość, stosowanego niejednokrotnie jako ekwiwalent pojęcia przestępczośćteleinformatyczna. Zróżnicowanie zakresu merytorycznego powinno sprawić, że każdy wynajdzie w monografii teksty, które będą go satysfakcjonować.

Podsumowując monografia powinna być {pomocn|przydatn)a dla wszystkich osób, którezajmują się zapewnieniem bezpieczeństwa wykorzystania nowoczesnych technologii teleinformatycznych oraz ściganiem sprawców cyberprzestępstw, w szczególnościstudentów kierunków związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym, kryminologią, prawem oraz informatyką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.