Menu

Przeznaczenie dusz. w poszukiwaniu życia po życiu - michael newton

Cechy produktu

  • ISBN 9788366611597 
  • Autor Michael Newton 
  • Wydawnictwo ILLUMINATIO 
  • Ilość stron 608 
  • Rok wydania 2020 

Opis

„«Wędrówka dusz» i «Przeznaczenie dusz» to najszczególniej fascynujące książki, jakie przeczytałam w życiu!" – Shirley MacLaine, aktorka, pisarka, zdobywczyni Oscara Pionier odkrywania tajemnic życia, dr Michael Newton, ponownie zabiera czytelnika w fascynującą podróż do centrum duchowego świata.

W tej książce zawartych zostało siedemdziesiąt nowych relacji z wędrówek między wcieleniami, które pomagają dostrzec znaczenie tzw. Flashbacków i znaków z drugiej strony. Tym razem dr Newton demonstruje m.in.

kanały, którymi dusze nawiązują kontakt, znaczenie kolorów aury dla odczytywania ich przesłań, a także terapeutyczną wartość tych wiadomości. Lektura opowieści ludzi będących w głębokiej hipnozie odsłania także detale na temat: – naszego celu życia na Ziemi – bratnich dusz i przewodników duchowych – otoczenia duchowego i miejsc, do których wędrują dusze po śmierci – podróży duszy pomiędzy życiami – sposobów, za pomocą których kontaktują się z nami duchy, chcąc nas pocieszyć – połączenia między duszą a mózgiem – wyboru takiego, a nie innego ciała poprzez duszę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.