Menu

Przydrożne krzyże

Cechy produktu

  • ISBN 9788376487939 
  • Autor Jeffrey Deaver 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 448 

Opis

Przy autostradzie w Monterey pojawiają się enigmatyczne krzyże. Okazuje się, że nie upamiętniają ofiar wypadków, ale zapowiadają przyszłe zbrodnie. Sprawę przejmuje agentka Biura Śledczego Kalifornii Kathryn Dance. Zabójca, planując poszczególne zbrodnie, sprytnie korzysta z informacji zamieszczone przez ofiary na blogach i w serwisach społecznościowych.

Głównym podejrzanym staje się nastolatek odpowiedzialny za tragiczny wypadek samochodowy, po którym został zaciekle zaatakowany na modnym blogu. Wykorzystując umiejętności wyćwiczone w grach komputerowych, chłopiec ukrywa się przed organami ścigania.

Ofiar przybywa, a Dance, aby powstrzymać falę zbrodni, zwraca się o pomoc do autora blogu, samozwańczego obrońcy moralności, dla którego wolność słowa ma pokaźniejszą wagę aniżeli spokój i bezpieczeństwo mieszkańców Półwyspu Monterey.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.