Menu

Przygody Flory - ebook

Opis


"Przygody Flory" Weroniki Samsel to atrakcyjna opowieść widziana oczami 10-letniej dziewczynki, o przyjaźni na dobre i na złe, a także o jednym z tajemniczych miejsc, których na świecie są tysiące.

Dwie przyjaciółki Maja i Flora przechodząc poprzez dziurę w płocie znalazły się w magicznym lesie. W zagadkowym miejscu spotkały pomiędzy innymi niebieskiego psa z dwiema nogami, jelenia, który zamienił się w sarnę, czy zielonego wróbelka z czterema nogami, który przemienił się w obfitego gołębia. Dziewczynki zaprzyjaźniły się również z psem Rubinem, mówiącym ludzkim głosem. Kiedy postanowiły wrócić do rzeczywistości okazało się, iż nie ma dziury w płocie, przez którą wcześniej przeszły. Jedynym wyjściem okazało się rozwiązanie zagadki przygotowanej przez lwa... Czy dziewczynki sobie poradzą? Czy zobaczą się jeszcze ze swymi mamami?

Niezwykła przygoda najlepszych przyjaciółek została napisana poprzez Weronikę dla swojej mamy Kingi, jako upominek na urodziny. Książeczka demonstruje jak wielką wartością w życiu człowieka jest przyjaźń. Bajeczka wzbogacona ilustracjami tworzonymi poprzez samą autorkę.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.