Menu

Przygotowania do wesela

Cechy produktu

  • ISBN 9788363548513 
  • Autor Małgorzata Michalska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 84 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Tuż po zaręczynach inicjuje się nad wyraz dynamiczny czas przygotowań do wesela, między innymi dotyczy on wyboru sali, dekoracji, zespołu, sukni ślubnej i tak dalej, i tak dalej. W tym okresie trzeba szczególnie uważać na wydatki, bo nieprzemyślane zakupy mogą doszczętnie uszczuplić kieszenie młodych.
W kwestii organizacyjnej bardzo dużo zależy od narzeczonych, przeważnie trochę od rodziców i teściów oraz część od umiejętności perswazyjnych usługodawców branży weselnej, nie mniej ważne jest także szczęście. Dlatego im pokaźniejszą wiedzę na temat poszczególnych faz przygotowań ślubnych zdobędą narzeczeni – tym mniejsze prawdopodobieństwo, iż przepłacą za poszczególne usługi. Wiedza i w tym temacie jest na wagę złota. Poradnik poleca serwis www.salenawesela.pl

Druga część Ebooka „Weselny potrzebnik – krok po kroku”, czyli Przygotowania do wesela – posiada ogrom rad tworzących swoisty harmonogram planu weselnego, co więcej zawarte są w nim gotowe wzory umów i listy szczegółowych pytań do organizatorów przyjęć weselnych. W tej części znajdują się porady dotyczące też tego, od czego zacząć wszystkie przygotowania, w jakim czasie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć, jak załatwiać wszystkie formalności do kościoła i/lub do USC. Dodatkowo zamieszczone pozostały szczegółowe opisy ślubu z obcokrajowcem w Polsce, zasady rozsyłania zaproszeń, strategia usadzania gości przy stole, lista lubianych czytań w kościele, zwyczaje i zabawy oczepinowe, propozycje menu i mnóstwo, mnóstwo innych cennych podpowiedzi.
Zwieńczeniem drugiej części Ebook jest dodatek specjalny pod tytułem „Rady dla pary młodej, jakich jeszcze nie znacie!”
Z pomocą tej książki Wasze wesele stanie się znakomitą imprezą i o to przecież chodzi.
Patronat nad książką objęły wspaniałe serwisy:
www.salenawesela.pl
www.e-konferencje.pl
www.organizatorzyimprez.pl
www.szkolenia24h.pl

Polecamy.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.