Menu

Przypadek Gabriela L. - ebook

Opis

„Przypadek Gabriela L" Jakuba Igwińskiego to historia, która opowiada o problemach, z którymi dziś muszą mierzyć się młodzi ludzie. Bohaterowie zmagają się z nimi w świecie przypominającym ten, w którym żyjemy. Różni go jednak to, że magia nie jest czymś, w co wierzą tylko dzieci. Magia jest nieodłącznym elementem ich życia.

Gabriel Livingstone to młody chłopak, który boryka się z problemem alkoholizmu ojca i przemocy w rodzinie. Pewnego wieczoru, mając dość awantur, ucieka do lasu, gdzie inicjuje go gonić bestia przypominająca wilka. Chłopak uciekając, wpada do enigmatycznego tunelu, gdzie traci przytomność. Budzi się w szpitalnym łóżku w Londynie, a obok niego nie ma nikogo z rodziny. Prędko odkrywa, że znalazł się w innym świecie, a w trakcie ucieczki padł ofiarą dekompozycji – magicznej anomalii polegającej na usunięciu czasu, a także przestrzeni, w której się poprzednio znajdował. Jedyną osobą, z którą nastolatek może o wszystkim porozmawiać, jest syn lekarki prowadzącej - Chris Cullen. Owiany aurą tajemnicy rówieśnik zdaje się zwiastować kolejne problemy… Jak potoczy się ich historia?

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.