Menu

Przypadki kryminalne

Cechy produktu

  • ISBN 9788365697509 
  • Autor autor zbiorowy 
  • Wydawnictwo Silva Rerum 
  • Ilość stron 250 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Z recenzji:„Współczesne społeczeństwo wychowane na prędkim dostępie do informacji, programach typu true-crime i serialach z cyklu CSI jest przekonane o tym, że zna realną skalę i poziom przestępczości.

Rzeczywistość jednak dość konkretnie odstaje od filmowego wyobrażenia pracy rozmiaru sprawiedliwości i dowodzi, iż nie dość, iż są zdarzenia kryminalne, które nie znajdują swego finału w sądzie, to nikt nie wie, iż się wydarzyły.

To tak zwana ciemna ilość przestępstw, która nie gromadzi się w oficjalnych statystykach i nie staje się newsem w mainstreamowych środkach przekazu”.dr Tomasz KupiecKierownik Pracowni Genetyki SądowejInstytut Ekspertyz Sądowych im.

Prof. Dra Jana Sehna w Krakowie„Przedłożona do recenzji praca stanowi ciekawe, wielowątkowe opracowanie, w którym zaprezentowano znaczne zagadnienia z zakresu wykrywania przestępstw znajdujących się poza oficjalnymi statystykami przestępczości”.Łukasz Karaś, doktor nauk prawnych, adwokat, nauczyciel akademicki, instruktor sportów obronnych i strzelectwa sportowego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.