Menu

Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Cechy produktu

  • ISBN 9788366234543 
  • Autor Katy Evans 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czy Charlotte i Matthew posiadają szansę naprawdę być razem?Charlotte dokonała wyboru. Polikwiduje się w cień i pozwoli, by Matthew w końcu rozwinął skrzydła jako nowy prezydent USA. Jednak kobieta nie wie, że bez niej u boku Matt nie czuje się szczęśliwy.Kiedy ta dwójka ponownie się spotka, okaże się,pomiędzy nimi nic się nie zmieniło.

Pożądanie, pasja wszystko to, co ich zintegrujeło, nadal rozgrzewa ich serca. Jednak tym razem Matthew nie zamierza się kryć. Dzisiaj zrobi wszystko, żeby Charlotte stała u jego boku, jako prawowita pierwsza dama.Czy Charlotte zdecyduje się na życie w blasku fleszy, na plotki i spekulacje? Czy jednak będzie wolała pozostać w cieniu, tam gdzie oczy ciekawskich ludzi nigdy jej nie znajdą?__"Ta część jest dokładnie taka, jak chciałam, żeby była.

Nie, jednak nie. Jest o udoskonalona!" –Anne Mercier, Goodreads__O autorceKaty Evans mieszka w południowym Teksasie z mężem, dwojgiem dzieci, a także trójką leniwych psów. Uwielbia piesze wycieczki, książki, pieczenie ciast oraz spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi.

To bestsellerowa autorka linii REAL. Więcej informacji o Katy Evans można odnaleźć na jej stronie internetowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.