Menu

Psy domowe i służbowe - Joanna Pulit, Joanna Stojer-Polańska, Paulina M. Wiśniewska (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365697479 
  • Autor Joanna Stojer-Polańska;Joanna Pulit 
  • Wydawnictwo Silva Rerum 
  • Ilość stron 140 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Książeczka o psach powstała jako wynik współpracy kryminalistyka z przewodnikiem psa ratowniczego, przy pokaźnej pomocy siedmioletniej rysowniczki Leny. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które wspierały nas podczas pisania.

Dziękujemy za rady, podane do publikacji fotografie psów oraz wszystkie uwagi. Dziękujemy Lenie za obrazki, dziękujemy także Elżbiecie Krenz za wytworzone ilustracje i przygotowanie okładki. Dziękujemy również Paulinie Wiśniewskiej, redaktorowi prowadzącemu, za życzliwość oraz działania na rzecz psów, w szczególności skrzywdzonych przez los i człowieka.

Chcemy pokazać, iż przyjaźń człowieka ze zwierzęciem jest możliwa i korzystna dla obu stron, przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa w obcowaniu z psem. Aby skutecznie i poprawnie wyszkolić psa, potrzebna jest wiedza o jego potrzebach i zrozumienie psiej natury, nasza konsekwencja i zaangażowanie, nie zaś siła i przymus.

Liczymy na to, iż nasi Czytelnicy są miłośnikami zwierząt albo staną się nimi w przyszłości, doceniając nad wyraz umiejętności psów na służbie oraz oddanie psów domowych. Świat może stać się ulepszonym miejscem dla ludzi i dla zwierząt.

Zapraszamy do lektury.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.