Menu

Psychic witch. uwolnij moc czarownicy i wzmocnij.. - mat auryn

Cechy produktu

  • ISBN 9788366654846 

Opis

Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć. Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną, a także umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek udzieli ci sam Mat Auryn – znany czarownik, medium, autor bloga For Puck’s Sake i wielu książek z zakresu rozwoju parapsychicznego, wróżbiarstwa i doskonalenia technik magicznych.

Zdobędziesz nie tylko wiedzę, lecz dzięki blisko stu ćwiczeniom rozbudzisz swoje zmysły parapsychiczne i tkwiący w tobie magiczny potencjał. Podążając ścieżką wyróznioną poprzez autora: – nauczysz się wydajne zaklęcia – zwiększysz swoją wrażliwość parapsychiczną – rozwiniesz umiejętność postrzegania pozazmysłowego: jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnodotyku – nauczysz się uziemiać i czerpać energię z otaczających cię żywiołów – dowiesz się, jak wchłaniać energię z przedmiotów i nasycać je energią.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.