Menu

Psychopata

Cechy produktu

  • ISBN 9788366520820 
  • Autor Klaudia Muniak 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Thriller medyczny o niebezpiecznym eksperymencie, który prowadzi do kolekcji nieodgadnionych zbrodniCo dzieje się w umyśle mordercy?W ośrodku naukowo-badawczym BCT trwają testy nad innowacyjną, nieinwazyjną metodą zwalczania nowotworów mózgu.

Maja Lipska, młoda badaczka, odnosi atrakcyjne sukcesy. Po bankiecie kończącym jedną z konferencji budzi się na ławce w parku. Z przerażeniem odkrywa, że nie ma pojęcia co robiła przez ostatnie trzydzieści sześć godzin.W tym samym czasie w Krakowie dochodzi do brutalnych morderstw młodych kobiet.

Wszystkie poszlaki wskazują na działanie seryjnego zabójcy. Śledztwo prowadzi partner Mai, któremu nie podoba się jej lekkomyślne zachowanie. Kiedy pewnego dnia na terenie ośrodka BTC zostaje odnalezione ciało jednej z pracownic, wydaje się, iż to kolejna ofiara „krakowskiego nożownika”.Jednak Maja nie czuje przerażenia.

Ekscytuje ją zbrodnia. Fascynuje ją widok krwi. W jej głowie pojawiają się instynkty, których nigdy wcześniej nie odczuwała. Czy myśli, których nie może pohamować posiadają związek z amnezją, której doznała? Czy odkryje prawdę o tym, co się wtedy naprawdę stało?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.