Menu

Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006472 
  • Autor Jerzy Lech Piechnik 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 212 
  • Rok wydania 2017 

Opis


„Psychoterapia kwantowa" Jerzego Lecha Piechnika to literatura popularnonaukowa zawierająca w podtytule zdanie: „ Myśli leczą, myśli zabijają ”, które widocznie obrazuje rolę energii myśli i emocji w procesie powstawania chorób. W rzeczywistości świadomość - to myśli, emocje i przeczucia, które mają strukturę energetyczną i są nośnikami danych decydującym o zdrowiu lub chorobie. Najlepszym tego przykładem są wyniki badań nad konsekwencją placebo i nocebo, opisane starannie w dalszej części książki, a które mogą być wytłumaczeniem cudownych uzdrowień lub nieoczekiwanych zejść śmiertelnych. Br>
Rolę świadomości i podświadomości oraz tajemnicę snów nie sposób wytłumaczyć bez odwoływania się do pola energetyczno - informacyjnego hyperprzestrzeni kwantowej, stanowiącej źródło komunikacji lokalnej i nielokalnej wszystkiego co wydarzyło się na przestrzeni dziejów. Dane zawarte w tym obszarze są dostępne dla każdego, kto potrafi dostroić częstotliwość swych fal mózgowych do odbioru w czasie medytacji, hipnozy albo snu, doświadczając intuicyjnej kreatywności. W następnych rozdziałach czytelnik odszuka liczne tego przykłady oparte na doświadczeniach różnych ośrodków naukowych.

Doświadczenia śmierci klinicznej opisywane poprzez pacjentów skutecznie reanimowanych dowodzą dodatkowo istnienia świadomości nielokalnej, z którą nasz umysł może posiadać kontakt. Podobne podłoże mogą mieć przykłady reinkarnacji występujących u dzieci w wieku 3 do 5 lat, które z wielkimi szczegółami opisują swoje poprzednie życie. Przykłady takich zachowań także opisane zoastły w tej książce.

Jesteśmy istotami energetyczno-informacyjnymi, zatopionymi w szerszych polach energii, dlatego podlegamy wpływom, nie tylko ciała i umysłu,typowo tych pól. I od tej równowagi energetycznej zależy, czy mamy do czynienia ze zdrowiem, czy chorobą.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.