Menu

Ptaki nie znają granic

Cechy produktu

  • ISBN 9788328712331 
  • Autor Noah Strycker 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Napisana z pasją, dowcipem, a także finezją książka dla zwolenników przyrody, przygody oraz ptaków. Wciąga, bawi, a także zmienia nasze spojrzenie na świat. Przypomina, iż nie jesteśmy na Ziemi sami – dzielimy go z milionem innych stworzeń.Noah Strycker poprzez 365 dni podróżował z plecakiem, nieodłączną lornetką i aparatem fotograficznym.

Odwiedził 41 krajów na 7 kontynentach. Odbył 112 lotów, pokonując w sumie 161761 kilometrów. „Ptaki nie znają granic” to fascynujący zapis unikatowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.Autor skupia się w głównej mierze na tych gatunkach ptaków, które miały dla niego strategiczne znaczenie lub tych, które wywarły na nim największe wrażenie.

demonstruje je w profesjonalny a zarazem dowcipny i dostępny sposób, uwydatniając to, co w każdym, choćby najistotniej niepozornym, gatunku jest najciekawsze.Książka prezentuje świat pełen pijawek, chronicznego braku snu, momentów zwątpienia, lawin błotnych, powodzi.

Prowadzi nas poprzez tereny objęte wojną i katastrofy naturalne. Opowiada nie tylko o ptakach,jeszcze o ludziach – zawodowcach i amatorach, których łączy wspólna pasja – miłość do ptaków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.