Menu

Ptaki - prawdziwi mistrzowie Ziemi

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003150 
  • Autor Grzegorz Kaźmierczak 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 214 
  • Rok wydania 2015 

Opis


"Zdrowe myśli, zdrowe życie" Barbary Dury to poradnik pozytywnych technik, dzięki którym z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość.

Autorka z prawem przyciągania zetknęła się niemało lat temu. Od tamtej pory z powodzeniem stosuje je w swoim życiu, aby zmienić je na udoskonalone. Od śladowych, codziennych spraw, po realizację marzeń, czy poprawę zdrowia swego albo innych. Dzięki tym technikom nauczyła się myśleć pozytywnie, kochać siebie, ćwiczyć świadomość, odrzucać nabyte i wpojone przekonania, żeby życie stało się pasmem sukcesów, a nie ciągłym powodem do narzekania.

Dzięki tym wskazówkom każdy z nas może zmienić swoje życie na lepsze, realizować marzenia, pomagać drugiemu człowiekowi, a z zasady stać się optymistą. Poradnik prezentuje jak odrzucać negatywne emocje, które nie wnoszą niczego korzystnego do naszego życia, a wręcz je zakłócają. Poznamy metody, które pomogą uzdrowić nasze ciało, duszę, oczyścić "osobisty komputer" i śmiało iść do przodu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.