Menu

Punkt cięcia

Cechy produktu

  • ISBN 9788365904638 
  • Autor Michał Cholewa 
  • Wydawnictwo Ender 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Zapomniany i pozostawiony na New Quebec oddział porucznik Cartwright ciągle walczy z wrogiem i ogarniającym go zwątpieniem, pokładając nadzieję w wyszkoleniu, a także instynkcie. Kiedy Unia sobie o nim przypomina, okazuje się,trwałość żołnierzy będzie wystawiona na jeszcze cięższą próbę.

Wojna przenosi się na teren Imperium, a Marcin Wierzbowski i jego towarzysze zostają rzuceni w sam środek najistotniej wzmocnionej prowincji Cesarstwa. Czy plan pułkownika Brisbane’a ma jakiekolwiek szanse na realizację? Jaki efekt przyniesie ich poświęcenie? Nowa powieść autora „Gambitu” przenosi wojnę w przestrzeń międzyplanetarną.

Starcie eskadr bojowych, misterne plany ataków i zasadzek w systemach gwiezdnych, widowiskowe potyczki i przejmujące konanie okrętów powodują, iż „Punkt cięcia” staje się areną bitwy kosmicznej na miarę Davida Webera.

Michał Cholewa z wielkim rozmachem kreśli obraz uniwersum, nie marnotrawiąc przy tym z oczu losów swoich bohaterów – samotnych w niekończącej się wojnie, w której łatwiej zachować życie niżeli człowieczeństwo.cykl ALGORYTM WOJNY1.

Gambit2. Punkt cięcia3. Forta?4. Inwit5. Sente

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.