Menu

Racer - katy evans

Cechy produktu

  • ISBN 9788366611467 

Opis

„Racer”, siódma część cyklu „Real” autorstwa Katy Evans, to historia lekkomyślnego kierowcy Formuły 1, który chce coś udowodnić, oraz Lany - dziewczyny z misją, która ulega swoim uczuciom.Racer Tate to najszybszy i najdzikszy kierowca wyścigowy, który kocha szybką jazdę i adrenalinę.

pan jest nad wyraz przystojny, ale także skryty, nieuchwytny i lekkomyślny.Pewnego dnia pod drzwiami Racera zjawia się Lana - jego kompletne przeciwieństwo. Dziewczynie prędko miękną kolana na widok zniewalającego uśmiechu, jakim wita ją Tate.

Ten kochający adrenalinę i prawidłową zabawę pan nie jest jednak typem dla niej, ale kto o tym myśli, gdy w grę wchodzą rodzące się uczucia. Resztki zdrowego rozsądku znikają po pierwszym pocałunku. Teraz Racer nie jest już dla Lany tylko sposobem na wygrany wyścig.Zbliżający się wyścig Formuły 1 to ostatnia szansa dla rodziny Lany, całą nadzieję pokładają w Racerze.

Dziewczyna stara się dopilnować, aby szalony kierowca nie wpakował się w tarapaty, nie jest to jednak prostym zadaniem, kiedy samemu ma się kłopot. Lana jest szaleńczo zakochana, a kiedy się kogoś kocha, chce się z nim dzielić wszystkie tajemnice, które mogą okazać się zbawienne albo destrukcyjne.

Race mówi, iż kocha tylko ją, że jest tą jedną jedyną, ale wie, iż złamie jej serce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.