Menu

Rachunek sumienia

Cechy produktu

  • ISBN 9788379001736 
  • Autor Piotr Piątak 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 149 
  • Rok wydania 2014 

Opis


Józef i Maria myśleli, iż wszystko mają w życiu poukładane. On jest prawnikiem w poważnej kancelarii, ona zaś architektem. Pojawił się u niej klient z ambitnym planem i środkami na ich realizację. To była dla niej szansa, którą usilnie starała się użyć. Kim jednak był Zbigniew Górski? Jego zamiary zasadniczo wykraczały poza zamówienie projektu. W odpowiednim momencie ujawnił je Józefowi i Marii. Jej dał choćby możliwość wyboru. Nic już jednak nie było takie jak wcześniej. Przed nimi ukazał się kompletnie nowy rozmiar egzystencji.

Piotr Piątak, mieszkaniec Ustki, radca prawny. Autor e-booków "Wieczorna wichura", a także "Podróż w zaświaty. Powołanie Zodiasza" planuje stworzyć linię książek, jak sam to określa, na jeden wieczór. Liczy na odzew Czytelników, którzy zechcą podzielić się przemyśleniami po lekturze "Rachunku sumienia" - "może uda nam się wywołać dyskusję, którą będziemy kontynuować na szerszym forum. A może Twoje uwagi i przemyślenia znajdą się w kolejnej opowieści na jeden wieczór. Pamiętaj, iż sama fabuła jest jedynie pretekstem do podania tego, co chcemy powiedzieć. Niech to będą nasze wspólne wieczory. W końcu w grupie jest za każdym razem raźniej. Wyznaję ponadto zasadę, iż co dwie głowy, to nie jedna. Merytoryczna konfrontacja, burzliwa dyskusja jest drogą pozwalającą na wyciąganie właściwych wniosków" - Piotr Piątak.

namawiamy do dyskusji z Autorem (ppiatak7@gmail.com) - wydawnictwo Psychoskok

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.