Menu

Rachunek sumienia - ebook

Opis

Józef i Maria myśleli, iż wszystko posiadają w życiu poukładane. On jest prawnikiem w poważnej kancelarii, ona zaś architektem. Pojawił się u niej klient z ambitnym planem i środkami na ich realizację. To była dla niej szansa, którą usilnie starała się zastosować. Kim jednak był Zbigniew Górski? Jego zamiary stanowczo wykraczały poza zamówienie projektu. W odpowiednim momencie ujawnił je Józefowi i Marii. Jej dał choćby możliwość wyboru. Nic już jednak nie było takie jak wcześniej. Przed nimi ukazał się całkowicie nowy rozmiar egzystencji.

Piotr Piątak, mieszkaniec Ustki, radca prawny. Autor e-booków „Wieczorna wichura", a także „Podróż w zaświaty. Powołanie Zodiasza" planuje stworzyć linię książek, jak sam to określa, na jeden wieczór. Liczy na odzew Czytelników, którzy zechcą podzielić się przemyśleniami po lekturze "Rachunku sumienia" - „może uda nam się wywołać dyskusję, którą będziemy kontynuować na szerszym forum. A może Twoje uwagi i przemyślenia znajdą się w kolejnej opowieści na jeden wieczór. Pamiętaj, iż sama fabuła jest tylko pretekstem do podania tego, co chcemy powiedzieć. Niech to będą nasze wspólne wieczory. W końcu w grupie jest zawsze raźniej. Wyznaję także zasadę, iż co dwie głowy, to nie jedna. Merytoryczna konfrontacja, burzliwa dyskusja jest drogą zezwalającą na wydobywanie właściwych wniosków" - Piotr Piątak.

namawiamy do dyskusji z Autorem (ppiatak7@gmail.com) - wydawnictwo Psychoskok

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.