Menu

Randy Singer: Adwokat e-book, okładka ebook

Cechy produktu

  • ISBN 9788380650138 
  • Autor Randy Singer 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Świętego Wojciecha 
  • Ilość stron 573 

Opis

Na procesie Jezusa z Nazaretu Teofil, efektowny młody assessor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza. Ta strategia obraca się przeciwko podsądnemu. Teofil na za każdym razem zapamiętuje widok niewinnego człowieka, niesprawiedliwie skazanego na mękę najgorszej z osiągalnych kar śmierci – ukrzyżowania.

Gdy Teofil wraca do Rzymu, musi się sprawdzić jako jeden z prawników Cesarstwa Rzymskiego. Przetrzymuje niebezpieczne knowania procesów o zdradę i podjętą przez okrutnego tyrana próbę pogrążenia kobiety, którą kocha. Jednak jego dążenie do zemsty pozostawia zmazę jednocześnie na imperium, jak i na jego niespokojnej duszy.

W końcu musi się zmierzyć z najszczególniej osławionym z cezarów, broniąc Pawła sądzonego poprzez niepoczytalnego Nerona. Czy Teofil będzie umiał przeprowadzić obronę i uchronić przed egzekucją kolejnego niewinnego człowieka?

Książka demonstruje się w ramach linii NA OSI CZASU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.