Menu

Rapsodia miłości - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland - Barbara Cartland (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711771785 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 196 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Terence i Orlena to rodzeństwo, które za życia ich ojca nie było zbytnio przez niego rozpieszczane. Jednak po śmierci okazało się, że ojciec zostawił im dość duży majątek, co niezwykle zadowala młodych. Za zdobyte pieniądze chcą bowiem odnowić ich rodzinna posiadłości i otworzyć ją dla ludzi.

Zanim jednak odziedziczą spadek, pieniędzmi będzie się opiekowała dawny przyjaciel ojca earl Ulverston. Orlena i Terry postanawiają udać się do Londynu, aby poznać kuratora ich posiadajątku i przekonać go do swoich pomysłów.

W drodze zatrzymują się na wyścigach konnych, a zauroczona okolicą ładna Orlena udaje się na nocny spacer. Podczas przechadzki zostaje zaczepiona poprzez dwóch podpitych mężczyzn. Z pomocą przychodzi jej pewien dostojny mężczyzna,który darzy ją na koniec pocałunkiem.

Orlena nie umie myśleć o niczym innym. Gdy docierają do Londynu do swego kuratora okazuje się, że jest to nie kto inny, jak zagadkowy mężczyzna napotkany w trakcie spaceru. Czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej niż tylko w służbowe kontakty?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.