Menu

Recepta na szczęście

Cechy produktu

  • ISBN 9788366517844 
  • Autor Agata Przybyłek 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Skoro już wiemy, jak smakuje miłość, najwyższa pora żeby znaleźć receptę na szczęście!Julia to młoda kobieta przed trzydziestką, która marzy o dziecku. Jednak podczas powszednich badań dowiaduje się, iż nie zostało jej na to dużo czasu.

Niestety, nie ma przy niej pana, który byłby dobrym kandydatem na męża i ojca. Zrozpaczona pogrąża się w smutku. A przynajmniej do czasu, kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny okulista…Młodszy brat jej przyjaciółki, Maks, od lat podkochuje się w Julii.

Gdy chłopak dowiaduje się o jej problemach, oferuje lekcje randkowania. Skrycie wierzy,w trakcie nauki zbliżą się do siebie. Tylko czy osiągnie swój cel?"Recepta na szczęście" to drugi tom urzekającej i dowcipnej linii o miłości, która ma sporo smaków.

Agata Przybyłek ukazuje, że nasza szansa na prawdziwą miłość czasami leży bliżej niżeli myślimy – wystarczy spojrzeć na życie inaczej, by w końcu ją zobaczyć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.