Menu

Recepta na Szczęście. Dla mężczyzn

Cechy produktu

  • ISBN 9788395542800 
  • Autor Stiven 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 193 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zdrowie, miłość, pieniądze, piękne życie...Czy to z tego właśnie składa się szczęście? A może to szczęście sprawia, iż życie jest spektakularne, więc mamy zdrowie, miłość i pieniądze?Szczęście jest ulotną chwilą, o którą musimy walczyć każdego dnia.

Jeśli uważasz się za osobę szczęśliwą i nic Ci już w życiu nie potrzeba, to albo jesteś szczęściarzem i masz naprawdę ładne życie, albo nie do końca wiesz co to jest prawdziwe szczęście. A możesz mi wierzyć albo nie, ale szczęście to najcenniejsza rzecz w życiu, której poszukuje każdy Człowiek, bez względu na to czy jest tego świadomy czy nie.Nadszedł więc czas, żeby zacząć żyć własnym życiem.

Żyjąc życiem innych lub pozwalając sobą kierować, nie osiągniesz szczęścia. Szczęście nie istnieje tam, gdzie nie ma wolności. Żaden GPS nie doprowadzi Cię do szczęścia. Musisz kroczyć własną drogą kierując się głosem serca, uwalniając się po drodze od wszystkiego co Cię ogranicza i kieruje w złą stronę.

A od czego w pierwszej kolejności musimy się uwolnić? Od swoich własnych złych myśli.To myśli są tym, co nieszczęśliwie bądź szczęśliwie układa człowiekowi życie...W życiu najważniejsze jest myślenie. Trzeba jednak wiedzieć w jaki sposób myśleć, aby osiągnąć to czego się pragnie i zdobyć upragnioną miłość, zdrowie czy pieniądze.

„Recepta na Szczęście” to największy zbiór zagadek do rozwiązania. Gdy je odgadniesz, osiągniesz szczęście o jakim NIE marzysz...Te słowa, które opowiadają o prawdziwej miłości do drugiego Człowieka, pragnę przekazać zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Dlatego „Receptę na Szczęście” napisałem osobno dla pań i osobno dla panów."Recepta na Szczęście. Dla kobiet""Recepta na Szczęście. Dla panów"Zdobądź ją dla siebie i swoich bliskich, a dowiecie się z niej co to jest szczęście i jak je odnaleźć.

Powodzenia!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.