Menu

Reforma ochrony danych osobowych. Współpraca administracyjna w świetle ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych - Maciej Kawecki (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381241144 
  • Autor Maciej Kawecki 
  • Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska SA 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Poruszane w pracy zagadnienia, obok bogatego wprowadzenia w tematykę unijnej reformy informacji osobowych, w wielkiej części stanowią poręczny komentarz do części przepisów ogólnego rozporządzenia w zakresie, w jakim reguluje ono mechanizmy współpracy w sprawach ochrony danych osobowych.

Z opracowania dowiesz się:jakie będą nowe obowiązki administratorów informacji w zakresie współpracy w sprawach ochrony informacji osobowych,jakie będą obowiązki i uprawnienia krajowego organu nadzorczego,czym jest współpraca w sprawach abstrakcyjnych i indywidualnych.Adresaci:Publikacja przeznaczona jest w szczególności dla administratorów bezpieczeństwa danych i przyszłych inspektorów ochrony danych, pracowników administracji rządowej i samorządowej zajmujących się ochroną danych osobowych oraz dla sędziów, adwokatów i radców prawnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.