Menu

Reiki. Demoniczne leczenie - Praca zbiorowa (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366133310 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Monumen 

Opis

Zjawisko leczenia, jakie występuje w przypadku reiki, bywa nazywane okultystycznym cudem.Polega on na tym, iż po uzdrowieniu jednego chorego miejsca dolegliwość pojawia się w innym (często bywa groźniejsza niżeli pierwotna choroba).

Z czasem terapia reiki początkuje negatywnie wpływać na psychikę (występują np. Niepokój, lęk, depresja, myśli samobójcze). Posiadają miejsce także konsekwencje duchowe (natarczywe myśli bluźniercze, zaniedbanie modlitwy, niechęć do Kościoła).Spotkałem się z osobami, uprawiającymi reiki oraz z pacjentami, którzy z niego korzystali.

Spotkałem również lekarza, który kiedyś stanął wobec ogromnej tragedii – choroby w rodzinie. Był bezsilny wobec tego przypadku, a ponadto emocjonalnie solidnie związany z chorą osobą. Zaczął szukać. Wszedł w reiki, a następnie w kolejne wtajemniczenia.

„Skutecznie leczył”. Zdrowie – co prawda – wracało, lecz potem zaczynały się problemy natury duchowej. Nagle zaczynało szwankować małżeństwo. Potem okazało się, że osoba wierząca, która była na Mszy Świętej, nie potrafi iść do spowiedzi.

W końcu ten człowiek łapie się na tym, iż ma problem z uczynieniem znaku krzyża. Pozornie jest to ze sobą niezwiązane.ks. Janusz Czenczek,egzorcysta i koordynator egzorcystów w Polsce

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.