Menu

reStart kariery. Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy

Cechy produktu

  • ISBN 9788375618990 
  • Autor Patrycja Załuska 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Ilość stron 270 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czasy „pewnego zatrudnienia” minęły i to czego potrzebujemy teraz na rynku pracy to m.in. Umiejętność „bycia gotowym na zmianę” i świadomość własnej „przewagi konkurencyjnej”. Zdobycie obu tych umiejętności jest procesem i wymaga solidnego wewnętrznego fundamentu, który właściwie zbudowany nie pozwala na utratę tego, co jest dla każdego życiowo najważniejsze.

Książka jest skierowana do osób chcących znaleźć takie miejsce na rynku pracy, które będzie odpowiadało ich wartościom, kompetencjom, potrzebom i możliwościom. W książce, oprócz wskazówek i funkcjonalnych ćwiczeń, czytelnik wyszuka plan działania i prawdziwe historie osób, które mimo przeciwności znalazły rozwiązanie swoich zawodowych sytuacji i teraz ze swojej pracy czerpią satysfakcję i spełnienie.***Patrycja Załuska – ekonomistka, doradca, ACC ICF coach, założycielka i prezes Fundacji StartGO!, wykładowca Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie.

Specjalizuje się w zmianie zawodowej oraz budowaniu postawy przedsiębiorczej. Współpracuje z biznesem w ramach projektów aktywizacyjnych, CSR i outplacementu. Jej motto to „Wstań i działaj!”.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.