Menu

Roma i Amor - historia prawdziwa - Jerzy Zieliński

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004072 
  • Autor Jerzy Zieliński 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 180 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Roma i Amor – historia prawdziwa” Jerzego Zielińskiego to współczesna powieść obyczajowa o walce z niesprzyjającym losem, popełnianych w życiu błędach i pragnieniu miłości.

Główną bohaterką jest Roma. Jest to kobieta w średnim wieku, która postanawia wyjść za mąż za starszego od siebie o dwadzieścia pięć lat niewidomego przedsiębiorcę. Małżeństwo nie należy do udanych. Zazdrosny o młodszą żonę Igor znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Pewnego dnia w trakcie intymnego zbliżenia serce mężczyzny nie wytrzymuje...

Po śmierci znienawidzonego męża, Roma przejmuje producenta, inicjuje dbać o siebie, stając się atrakcyjną kobietą w średnim wieku. W trakcie wyjazdu z przyjaciółmi kobieta poznaje czułego, wrażliwego i wykształconego Piotra. Po pewnym czasie pan rozpoczyna tracić wzrok. Pomimo lęków wynikających z wcześniejszych doświadczeń Roma postanawia zintegrować się z nim. Dość prędko po ślubie okazuje się, że zza fasady kulturalnego i wrażliwego mężczyzny wydostaje się zupełnie inne oblicze tego człowieka... Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego, lecz czy Romie uda się ułożyć życie po raz trzeci?

Jerzy Zieliński delikatną kreską rysuje obrazy toksycznych związków głównej bohaterki, procesów wydostawania się z nich i żałoby po utracie tego, co było dla niej najważniejsze.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.