Menu

Rozgrywka desperata - Łukasz Kiełbasa (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377017647 
  • Autor Łukasz Kiełbasa 
  • Wydawnictwo Złote Myśli 
  • Ilość stron 141 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Co byś chciał wygrać, gdybyś miał taki dobór? Czy byłyby to pieniądze, kariera, rzeczy materialne? Czy może szczęście rodzinne, radość na co dzień, wykonywanie pasji? Chyba nie sposób wybrać? A gdybyś tak mógł mieć to i to? ale do tego potrzebowałbyś po prostu... Zmiany?

Zmiany, która okaże się trwała i początkiem Twojego wymarzonego życia?

"To ty jesteś gwarantem tego, że zmiana nadejdzie. Czytasz tę książkę, więc oczekujesz zmiany. Możesz ukrywać swoje pragnienia pod pozorami zwykłej ciekawości, jednak należycie wiesz, że to nieprawda. Poszukujesz zmiany. Oczekujesz jej. Może boisz się powiedzieć to na głos. Spokojnie. Nie musisz. Zmiana, która nadchodzi, wie, gdzie ma się pojawić i co uczynić" - fragment książki "Rozgrywka desperata"

Dzięki tej książce m.in.:

- zapoznasz się ze sposobem urzeczywistniania się zmiany w swym życiu i z tym, pod jaką konkretną formą zmiana nadejdzie w Twoim życiu;

- dogłębnie poznasz proces zmiany i dowiesz, jak zacząć i nim podążać;

- zdasz się na los - a zmiana, którą wylosujesz, będzie najkorzystniejszą z realnych;

- Twoje życie zacznie nabierać barw - może na początku będzie to dla Ciebie dziwne i nieosiągalne, ale gdy wytrwasz do końca - zobaczysz, jaki piorunujący da to efekt;

- zmienisz każdy obszar Twojego życia - jeśli będziesz tego chciał. Grać możesz bez końca!

To Twoje życie i Twoja gra. Wygraj w nią!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.