Menu

Różowe babeczki

Cechy produktu

  • ISBN 9788726178593 
  • Autor Joanna Jagiełło 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W cukierni pani Hanny Bajadery można kupić najlepsze babeczki! Pewnego dnia ktoś podmienia składniki wypieków, poprzez co wyroby stają się niejadalne! Kto chce zrujnować korzystną sławę cukierni? To tajemnica, którą rozwiązać może tylko detektyw Lucjan Zagadka!

W asyście swojej rezolutnej córki Lusi prowadzi śledztwo. Umiejętność dedukcji, logicznego myślenia i dociekliwość poprowadzą ich do sprawcy całego zamieszania! pełną emocji historię niebanalnie ilustrują zadziorne prace Marty Krzywickiej."Różowe babeczki"to książka z kolekcji ""Poczytaj ze mną"", skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat.

Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Przez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różnorodne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię.

Może być wyśmienitym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.