Menu

Różowe babeczki - Joanna Jagiełło (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726128048 
  • Autor Joanna Jagiełło 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W cukierni pani Hanny Bajadery można kupić najkorzystniejsze babeczki! Pewnego dnia ktoś podmienia elementy wypieków, poprzez co wyroby stają się niejadalne! Kto chce zrujnować dobrą sławę cukierni? To tajemnica, którą rozwiązać może tylko detektyw Lucjan Zagadka!

W asyście swej rezolutnej córki Lusi prowadzi śledztwo. Umiejętność dedukcji, logicznego myślenia i dociekliwość poprowadzą ich do sprawcy całego zamieszania! całkowitą emocji historię ciekawie ilustrują agresywne prace Marty Krzywickiej."Różowe babeczki" to książka z serii ""Poczytaj ze mną"", skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat.

Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają najróżniejsze formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię.

Może być nadzwyczajnym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.